Szállodai Recepciós

2021 tavaszán frissen felújított, 3*-os szállodánkba keresünk értékesítési és recepciós feladatok ellátására új kollégát.

Feladatok:

  • szobafoglalások kezelése, vendégek érkeztetése, gondoskodás a vendégek kényelméről.
  • telefonos és online érdeklődések megválaszolása, szobák és szolgáltatások értékesítése
  • a vendégek fogadása, nyilvántartása, szobák kijelölése
  • partner szolgáltatókról, közlekedésről, programokról való információnyújtás, igény esetén szolgáltatások lefoglalása
  • vendégforgalom figyelemmel kísérése, kulcsok kiadása és átvétele
  • vendégek számlájának vezetése, számlák kifizettetése, elszámolás

Elvárások:

  • angol vagy német nyelvismeret
  • megbízhatóság, pontosság
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfél központú gondolkodás
  • problémamegoldó készség
  • önállóság, ugyanakkor csapatszellem

Előny:

  • recepciós tapasztalat

Ha tetszik, amit olvastál, az alábbi gomb segítségével küldd el nekünk jelentkezésedet, a munkakör megjelölésével!